Ubezpieczenie Samochodu

Już dziś

Ubezpiecz swój pojazd u Nas!

Z polis komunikacyjnych korzystają: kierowcy, właściciele pojazdów, pasażerowie i inne poszkodowane osoby.

Ubezpieczenie OC

Autocasco AC

Asistance, NNW...

Na co zwrócić uwagę przy zakupie ubezpieczenia samochodu?
Zanim wybierzesz ubezpieczenie, poznaj główne zasady ubezpieczania Twojego pojazdu. Sprawdź, jaką ochronę warto wybrać i na co zwrócić uwagę, by najlepiej chronić pojazd, kierowcę i pasażerów. 

Liczba pojazdów na naszych drogach stale rośnie. Rośnie też prawdopodobieństwo wypadku z udziałem pojazdu. Ubezpieczenia komunikacyjne chronią nasze życie i majątek przed skutkami korzystania z pojazdu oraz skutkami ruchu innych pojazdów.

 

Nazwy ubezpieczeń komunikacyjnych są takie same w każdym TU. Mamy więc główne ubezpieczenia - OC, Autocasco, NNW i Assistance.
Główne zasady ubezpieczeń komunikacyjnych są podobne we wszystkich TU, dlatego łatwo jest porównać oferty różnych Ubezpieczycieli.
Ubezpieczenie pojazdu najkorzystniej kupimy w PAKIECIE. Każde TU oferuje specjalne zniżki przy zakupie pakietu ubezpieczeń (OC + NNW + Autocasco + Assistance).
AUTO DOM ŻYCIE BIZNES

  Ubezpieczenie Pojazdu

   Ubezpieczenie Nieruchomości

    Ubezpieczenie na Życie

     Ubezpieczenie Firmy

     Porównaj oferty
     i dobierz odpowiednią ofertę

     Bezpłatna wycena ubezpieczenia!

     Szybko. Tanio. Przejrzyście

     W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy jednego z naszych doradców ubezpieczeniowych. Zapewniamy wsparcie przed i po zakupie polisy.

     Czy wiesz, że aż 70% Klientów znajduje tańsze ubezpieczenie porównując ceny?

     Nie zastanawiaj się tylko zadzwoń!

     Zadzwoń: 22 100 48 52

     Zakres tego ubezpieczenia regulowany jest ustawowo, dlatego wybierając OC należy kierować się jak najniższą ceną polisy. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe rozszerzenia, które wzbogacają ochronę, a często dostępne są w cenie obowiązkowego ubezpieczenia OC lub za nieznaczną dopłatą.
     Cena ubezpieczenia OC zależy od parametrów pojazdu i danych dotyczących właściciela. Najbardziej istotne elementy to historia ubezpieczenia, wiek kierowcy, jego miejsce zamieszkania, pojemność silnika samochodu itp.
     Ubezpieczenie Autocasco gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku kolizji z naszej winy, działania żywiołu lub kradzieży pojazdu. W razie wystąpienia szkody częściowej lub całkowitej, bogaty pakiet gwarantuje wypłatę odszkodowania w pełnym wymiarze. Ubezpieczenie AC warto dopasować do swoich preferencji, aby w razie potrzeby móc w pełni korzystać z ochrony.
     W ubezpieczeniu Autocasco najważniejszy jest zakres ochrony. Wybierając AC warto zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, sposób naprawy samochodu, amortyzację części oraz ewentualny udział własny w likwidacji szkody.
     Kierowcy najczęściej wybierają dodatkowe ubezpieczenie assistance, NNW, ochronę szyb
     i opon. Ochrona działa głównie po wypadku lub kolizji, podczas unieruchomienia pojazdu w podróży lub w sytuacji, kiedy auto wymaga naprawy na trasie. Niektóre towarzystwa oferują dodatkowe ubezpieczenia całkiem za darmo lub za niewielką opłatą, w pakiecie z obowiązkowym OC
     Z ubezpieczeniem assistance nie musisz obawiać się nagłej awarii samochodu. Zapewnia holowanie, pomoc na miejscu zdarzenia lub auto zastępcze. Bogatsze pakiety gwarantują zakwaterowanie
     w hotelu, pomoc prawną lub medyczną.

     Dalej nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

     Adres biura:

     ul. Powstańców Śląskich 50
     53-333 Wrocław

     Telefon:

     22 100 48 52
     666 673 061

     Email:

     biuro@gbcc.pl

      Jak się z nami kontaktować?

      or