FAQ

FAQ

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Nie tylko porównasz u nas najtańsze OC i AC, ale także możesz porównać ceny zakupu ubezpieczenia turystycznego, zdrowotnego, nieruchomości oraz na życie. Przed rozpoczęciem roku szkolnego możesz również porównać oferty ubezpieczenia NNW, które będzie chronić Twoje dziecko.
Przedstawimy konkretną kalkulację oferty dopasowanej do wymagań, możliwości, oczekiwań i sytuacji Klienta. Już na etapie uzupełniania formularza możesz skorzystać z telefonicznego wsparcia jednego z naszych agentów ubezpieczeniowych,. Wybraną polisę można kupić samodzielnie online lub podczas rozmowy telefonicznej.
Wszystko zależy od produktu ubezpieczeniowego, jeśli mamy wyliczyć dokładnie składkę będziemy potrzebować Twoich danych oczywiście są one przetwarzane tylko w celu wyliczenia składki i zawarcia polisy jeśli się na którąś zdecydujesz.
Korzystanie z multiagencji gbcc.pl jest w pełni darmowe. Nie ma żadnych ukrytych, ani dodatkowych opłat za korzystanie z kalkulatora, zarówno na etapie porównania ofert, jak i zakupu konkretnej polisy.
TAK! Porównamy oferty dla firm (spółek), firm leasingowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Na spółkę - tylko telefonicznie, w przypadku leasingu - w zależności od tego kto jest leasingobiorcą - online lub telefonicznie, przy 1-osobowej działalności - w zależności od sposobu wykorzystania auta. Uzyskanie oferty ubezpieczenia na pojazd zarejestrowany na firmę możliwe jest jedynie telefonicznie pod wskazanym w formularzu numerem telefonu.
Na pewno chcemy taką być 😉 I dokładamy wszelkich starań aby Klient do nas wrócił zadowolony.

Dalej nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Adres biura:

ul. Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław

Telefon:

22 100 48 52
666 673 061

Email:

biuro@gbcc.pl

    Jak się z nami kontaktować?

    or