ŁUKASZ GÓRNICKI

  • Home
  • Łukasz Górnicki
Prezes Zarządu - Ekspert Finansowy

Łukasz Górnicki

Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu w przedsiębiorczości, zarządzaniu, planowaniu biznesowym, analizie finansowej, inżynierii oprogramowania, operacjach finansowych i analizach marketingowych mam szerokie i kompleksowe doświadczenie potrzebne do szybkiego zrozumienia działalności przedsiębiorców i stworzenia najbardziej odpowiednich rozwiązań.

+48 570 734 540
+48 666 673 061
biuro@gornicki-invest.pl
ul. Reja 9
48-303 Nysa

Doświadczenie

Górnicki Invest przedstawia rozwiązania, które są realne i możliwe do wdrożenia. To nasza siła w porównaniu do innych firm z naszego sektora.

Kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe
Ubezpieczenia
Strategia rozwoju firmy
Consulting Biznesowy
Business Startegy
91%
Inwestycje
95%
Finanse
98%
Doświadczenie
90%

Kwalifikacje

Przed założeniem Górnicki Invest sp. z o.o. od 2009 r. prowadziłem działalności wspierające przedsiębiorców z sektora MiŚ. Wcześniej zajmowałem różne stanowiska kierownicze w międzynarodowych korporacjach, koncentrując się na rozwoju nowej działalności i zarządzaniu ryzykiem. Pracowałem również jako starszy konsultant ds. Zarządzania ryzykiem finansowym w branży usług finansowych; inżynier oprogramowania; kierownik sprzedaży reklam w komunikacji miejskiej na terenie 11 miast oraz dyrektor generalny agencji reklamowej i projektowej.

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie

    Jak się z nami kontaktować?

    or