Ubezpieczenie na Życie

Już dziś

Zacznij chronić siebie i swoją rodzinę u Nas!

Polisa indywidualna zapewni Ci wsparcie finansowe np. w przypadku choroby lub w wyniku wypadku – świadczenia zostaną wypłacone Tobie. Na wypadek Twojej nagłej śmierci świadczenia zostaną wypłacone Twoim bliskim.

Ubezpieczenie dla Ciebie

Ubezpieczenie dla Ciebie i Partnera

Ubezpieczenie dla Ciebie i Rodziny

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie na życie?

Zabezpieczasz to, co najcenniejsze Nie musisz obawiać się o przyszłość. Możesz zapewnić sobie i bliskim cenne wsparcie finansowe w trudnych życiowych momentach, np. w przypadku choroby lub śmierci.
Porównaj i wybierz czego potrzebujesz Z naszą pomocą dotrzesz do najlepszych ofert. Znajdziesz polisę, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Jednocześnie zyskasz pewność, że nie ominie Cię żadna ciekawa propozycja.
Dostajesz wsparcie ekspertów Przy wyborze ubezpieczenia możesz liczyć na pomoc naszych doradców. Skorzystaj z tej możliwości, a otrzymasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie.
ŻYCIE DOM AUTO BIZNES

  Ubezpieczenie na Życie

   Ubezpieczenie Nieruchomości

    Ubezpieczenie Pojazdu

     Ubezpieczenie Firmy

     Porównaj oferty
     i dobierz odpowiednią ofertę

     Bezpłatna wycena ubezpieczenia!

     Szybko. Tanio. Przejrzyście

     W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy jednego z naszych doradców ubezpieczeniowych. Zapewniamy wsparcie przed i po zakupie polisy.

     Czy wiesz, że aż 70% Klientów znajduje tańsze ubezpieczenie porównując ceny?

     Nie zastanawiaj się tylko zadzwoń!

     Zadzwoń: 22 100 48 52

     Ubezpieczenie na życie pozwala na zabezpieczenie finansowe dla wskazanych przez ubezpieczonego osób w razie jego śmierci, a także daje możliwość rozszerzenia zakresu ochrony na wypadek uszczerbku na zdrowiu z powodu złamania kości, zdiagnozowania choroby czy nieszczęśliwego wypadku.

     Odszkodowanie trafia do ubezpieczonego, a w przypadku zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym do wskazanych w umowie osób uposażonych.

     W przeciwieństwie do polisy majątkowej za to samo zdarzenie możliwe jest uzyskanie odszkodowania z kilku wykupionych polis na życie.

     Ubezpieczenie na życie i zdrowie może mieć charakter tylko ochronny lub mieszany, czyli z opcją długoterminowego oszczędzania albo inwestowania części wpłacanej składki.
     Ubezpieczenie na życie składa się z umowy podstawowej i rozszerzeń.

     W podstawie znajduje się przeważnie tylko 1 zdarzenie – zgon ubezpieczonego.

     Dodatkami są m.in. zgon wyniku nieszczęśliwego wypadku i wypadku komunikacyjnego, poważne zachorowanie, uraz ciała, pobyt w szpitalu, rehabilitacja, assistance medyczny, urodzenie dziecka, wypadek przy pracy, niezdolność do pracy czy trwałe inwalidztwo.
     Ubezpieczenie na życie działa na całym świecie. Wyjątkiem mogą być poszczególne rozszerzenia, np. assistance medyczny, który obowiązuje tylko na terenie kraju.

     Ubezpieczenie na życie jest ważne już na drugi dzień od opłacenia składki. Wyjątkiem mogą być niektóre dodatki zawierające karencje, czyli czasowy brak odpowiedzialności ze strony ubezpieczyciela. Karencja trwa zwykle od 1 do 12 miesięcy.
     Granica wieku jest wskazana w umowie i w dokumencie OWU. Ograniczenia wiekowe mogą dotyczyć zawarcia umowy i zakończenia umowy.

     W przypadku zawarcia umowy wskazany jest wiek minimalny (np. 18 lat) i maksymalny (np. 70 lat). W przypadku zakończenia umowy tylko wiek maksymalny (np. 80 lat lub brak, jeśli polisa jest dożywotnia).

     Ograniczenia wiekowe są stosowane dla wariantu podstawowego i rozszerzonego polisy. Krócej trwa ochrona w przypadku umów dodatkowych. Ubezpieczyciele biorą pod uwagę ryzyko ubezpieczeniowe, np. zawał serca i z tego tytułu ustalają górną granicę wieku na np. 60 lat na to zdarzenie.
     Każde ubezpieczenie na życie zawiera listę wyłączeń odpowiedzialności oraz limitów. To m.in. wypadek pod wpływem alkoholu, samookaleczenie, przedawkowanie leków, pobyt w szpitalu krótszy niż 3 dni.

     Lista wyłączeń jest dostępna w dokumencie OWU, także przed zakupem polisy na życie.
     Nie jest to obowiązkowe, ale zalecane.

     W przypadku braku osoby uposażonej pieniądze zostaną wypłacone członkom rodziny w następującej kolejności: małżonek, dzieci, wnuki, rodzice, rodzeństwo, dzieci rodzeństwa.
     Wystarczy kilka minut, by wypełnić prosty formularz dołączony do porównywarki ubezpieczeń życiowych i kupić odpowiednie ubezpieczenie na życie online.

     Po określeniu własnych potrzeb co do ochrony i wysokości odszkodowania, pozostaje oczekiwać na kontakt ze strony agentów ubezpieczeniowych, którzy przygotowują najbardziej dopasowaną ofertę w zależności od wybranej polisy.

     Zakup polisy będzie możliwy w trakcie spotkania z agentem, ale takie spotkanie do niczego Cię nie zobowiązuje. Celem jest ustalenie jak największej liczby szczegółów, które mają wpływ na wysokość składki za ubezpieczenie na życie.
     Wysokość składki w ubezpieczeniu na życie to suma kilku czynników. Główne z nich to stan zdrowia przyszłego ubezpieczonego, wysokość odszkodowania (sumy ubezpieczenia) i liczba umów dodatkowych.

     Na cenę polisy życiowej wpływają w mniejszym stopniu liczba ubezpieczonych, wiek, rodzaj polisy (ochronna, oszczędnościowa, inwestycyjna) oraz charakter polisy (indywidualna, grupowa, szkolna).

     Relatywnie mniej polisę na życie z tym samym zakresem ochrony zapłaci osoba młoda, zdrowa, bez nałogów i bez ryzykownego hobby.
     Z 1 polisy na życie może skorzystać nawet 10 osób. Warunkiem jest przynależność do gospodarstwa domowego.

     Każda z tych osób wpisana do tzw. polisy rodzinnej może mieć indywidualny zakres ochrony dopasowany do własnych potrzeb.

     Mogą to być rodzice, dzieci, dziadkowie, teściowie, współmałżonkowie i partnerzy.
     Składkę za ubezpieczenie na życie opłaca się miesięcznie, kwartalnie, co pół roku lub raz na rok.

     Częstotliwość opłacania składki wybiera ubezpieczony przy zawieraniu umowy, ale w każdej chwili możliwa jest zmiana cyklu.
     Ubezpieczenie na życie jest zawierana na okres co najmniej 12 miesięcy – i następnie automatycznie odnawiana na taki sam okres.

     Dokładny czas trwania ubezpieczenia zależy od jego rodzaju:

     w polisach oszczędnościowych i inwestycyjnych co minimum 5-10 lat
     w polisach bezterminowych ochrona wygasa wraz ze śmiercią ubezpieczonego
     w polisach pracowniczych umowa trwa do momentu zatrudnienia w firmie
     w polisach szkolnych NNW ochrona obowiązuje okrągły rok licząc od momentu wykupienia
     Ranking ubezpieczeń na życie przedstawia najlepsze dostępne oferty oraz oceny przyznawane przez niezależnych ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń na życie.

     Dzięki temu możesz poznać najwyżej oceniane produkty, które mogą zapewnić Ci solidną ochronę na życie, wysokie odszkodowanie oraz korzystne warunki umowy.
     W rankingu możesz znaleźć oferty różnych ubezpieczycieli. Możesz zapoznać się tam z ofertą liderów na rynku, ale sprawdzisz tam również mniej znane Ci towarzystwa ubezpieczeniowe. Pomoże Ci to w wyborze najbardziej solidnej i korzystnej cenowo oferty.

     Zestawienie najlepszych ubezpieczeń na życie ułatwi Ci zapoznanie się ze szczegółami różnych produktów. Na tej podstawie znacznie prościej będzie Ci podjąć decyzję o tym, którą polisę powinieneś wybrać.
     Ranking ubezpieczeń na życie pomoże Ci dotrzeć do najlepszych i najciekawszych produktów na rynku. Możesz porównać ze sobą kilka różnych ofert i przekonać się, które ubezpieczenie na życie będzie najbardziej dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oprócz tego możesz przekonać się o tym, jak poszczególne ubezpieczenia są oceniane przez ekspertów.

     Strona, która prowadzi ranking ubezpieczeniowy oferuje również poradniki dotyczące zakupu polis na życie. Z ich pomocą dowiesz się, kto może zostać osobą uposażoną, jak wybrać odpowiedni zakres ochrony oraz jak dopasować wysokość sumy ubezpieczenia do własnych możliwości finansowych.

     Dalej nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

     Adres biura:

     ul. Powstańców Śląskich 50
     53-333 Wrocław

     Telefon:

     22 100 48 52
     666 673 061

     Email:

     biuro@gbcc.pl

      Jak się z nami kontaktować?

      or